Rakhat Fitness СК таңдудың 5 себебі

  • Клуб әкімшілігі кестеге өзгерістер енгізу құқығына ие.
  • Жүзу және су добы секцияларына келер алдында жаттықтырушымен алдын-ала әңгімелесу қажет.

зал <1> — би залы;

зал <3> — топтық бағдарламалар, сайкл;

зал <4> — Yoga, Pilates;

<5> — бассейн, судағы топтық бағдарламалар;

ҚАЗІРГІ УАҚЫТТА КЕСТЕ РЕДАКЦИЯДА БОЛУЫ МҮМКІН, ЕҢ МАҢЫЗДЫ ДЕРЕКТЕРДІ ЖОҒАРЫДАҒЫ СІЛТЕМЕЛЕРДЕН ТАБУҒА БОЛАДЫ.

ДүйсенбіCейсенбіCәрсенбіБейсенбіЖұмаCенбіЖексенбі
07:00
07:15

Yoga-90

Алия

Yoga-90

Алия

Yoga-90

Алия
08:00

АРТИСТИЧЕСКОЕ ПЛАВАНИЕ (суша)

FREE BODY

АРТИСТИЧЕСКОЕ ПЛАВАНИЕ (суша)

Pilates

АРТИСТИЧЕСКОЕ ПЛАВАНИЕ (суша)

08:30

Водное поло (9-12 лет)

Казанцев Андрей Сергеевич

Водное поло (9-12 лет)

Казанцев Андрей Сергеевич

Водное поло (9-12 лет)

Казанцев Андрей Сергеевич

Водное поло (9-12 лет)

Казанцев Андрей Сергеевич

Водное поло (9-12 лет)

Казанцев Андрей Сергеевич

Водное поло (9-12 лет)

Казанцев Андрей Сергеевич
08:45
09:00

АРТИСТИЧЕСКОЕ ПЛАВАНИЕ (вода)

Резванцева Галина Владимировна

ХУДОЖЕСТВЕННАЯ ГИМНАСТИКА II (6 – 12 лет)

БАСКЕТБОЛ (11-16 лет)

ПИЛАТЕС (9 – 14 лет)

ХУДОЖЕСТВЕННАЯ ГИМНАСТИКА II (6 – 12 лет)

АРТИСТИЧЕСКОЕ ПЛАВАНИЕ (вода)

Резванцева Галина Владимировна

БАСКЕТБОЛ (11-16 лет)

ПИЛАТЕС (9 – 14 лет)

ХУДОЖЕСТВЕННАЯ ГИМНАСТИКА II (6 – 12 лет)

АРТИСТИЧЕСКОЕ ПЛАВАНИЕ (вода)

Резванцева Галина Владимировна

Body Ballet

Диана

БАСКЕТБОЛ (11-16 лет)

ДЕТСКИЙ ФИТНЕС (9 – 14 лет)

Дежурный инструктор
09:30
09:45
10:00

Водное поло для девочек

Костенко Наталья Владимировна

Водное поло для девочек

Костенко Наталья Владимировна

Pilates

Водное поло для девочек

Костенко Наталья Владимировна

Водное поло для девочек

Костенко Наталья Владимировна

SLINGS IN MOTION

Водное поло для девочек

Костенко Наталья Владимировна

Pilates

Диляра

ХУДОЖЕСТВЕННАЯ ГИМНАСТИКА I (6 – 8 лет)

10:30
10:45

Водное поло для девочек

Костенко Наталья Владимировна
11:00

Latina Lady Style

Диляра

BELLY DANCE

Диляра

Super Sculpt

Татьяна В.

ХУДОЖЕСТВЕННАЯ ГИМНАСТИКА II (6 – 12 лет)

12:00

Latina Mix-Beg

Диляра

Latina Mix-Beg

Диляра

АКРОБАТИКА (6–12лет)

13:00
13:30
14:00
14:45

Водное поло для девочек

Перцева Марина Сергеевна

Водное поло для девочек

Перцева Марина Сергеевна

Водное поло для девочек

Перцева Марина Сергеевна

Водное поло для девочек

Перцева Марина Сергеевна

Водное поло для девочек

Перцева Марина Сергеевна

Водное поло для девочек

Перцева Марина Сергеевна
15:00

ХУДОЖЕСТВЕННАЯ ГИМНАСТИКА II (6 – 12 лет)

ХУДОЖЕСТВЕННАЯ ГИМНАСТИКА II (6 – 12 лет)

15:15
15:30
15:45
16:00

Водное поло (9-12 лет)

Казанцев Андрей Сергеевич

АРТИСТИЧЕСКОЕ ПЛАВАНИЕ (суша)

Водное поло (9-12 лет)

Казанцев Андрей Сергеевич

ХУДОЖЕСТВЕННАЯ ГИМНАСТИКА II (6 – 12 лет)

Водное поло (9-12 лет)

Казанцев Андрей Сергеевич

АРТИСТИЧЕСКОЕ ПЛАВАНИЕ (суша)

Водное поло (9-12 лет)

Казанцев Андрей Сергеевич

ХУДОЖЕСТВЕННАЯ ГИМНАСТИКА II (6 – 12 лет)

Водное поло (9-12 лет)

Казанцев Андрей Сергеевич

АРТИСТИЧЕСКОЕ ПЛАВАНИЕ (суша)

Водное поло (9-12 лет)

Казанцев Андрей Сергеевич
16:30
16:45
17:00

Хореография

АРТИСТИЧЕСКОЕ ПЛАВАНИЕ (вода)

Зайнитдинова Замира Галиевна

БАСКЕТБОЛ (10-13 лет)

Сайбель Дмитрий Эдуардович

ХУДОЖЕСТВЕННАЯ ГИМНАСТИКА I (6 – 8 лет)

ДЕТСКИЙ ФИТНЕС (3 – 6 лет)

БАСКЕТБОЛ (10-13 лет)

Хореография

АРТИСТИЧЕСКОЕ ПЛАВАНИЕ (вода)

Зайнитдинова Замира Галиевна

БАСКЕТБОЛ (10-13 лет)

Сайбель Дмитрий Эдуардович

ХУДОЖЕСТВЕННАЯ ГИМНАСТИКА I (6 – 8 лет)

ДЕТСКИЙ ФИТНЕС (3 – 6 лет)

БАСКЕТБОЛ (10-13 лет)

Хореография

АРТИСТИЧЕСКОЕ ПЛАВАНИЕ (вода)

Зайнитдинова Замира Галиевна

БАСКЕТБОЛ (10-13 лет)

Сайбель Дмитрий Эдуардович

БАСКЕТБОЛ (10-13 лет)

17:30
17:45
18:00

ХУДОЖЕСТВЕННАЯ ГИМНАСТИКА II (6 – 12 лет)

ТХЭКВОНДО (3–6 лет)

Баскетбол

ХУДОЖЕСТВЕННАЯ ГИМНАСТИКА II (6 – 12 лет)

АКРОБАТИКА (6–12лет)

ХУДОЖЕСТВЕННАЯ ГИМНАСТИКА II (6 – 12 лет)

ТХЭКВОНДО (3–6 лет)

Баскетбол

ХУДОЖЕСТВЕННАЯ ГИМНАСТИКА II (6 – 12 лет)

АКРОБАТИКА (6–12лет)

ХУДОЖЕСТВЕННАЯ ГИМНАСТИКА II (6 – 12 лет)

ТХЭКВОНДО (3–6 лет)

Баскетбол

АРТИСТИЧЕСКОЕ ПЛАВАНИЕ (вода)

Резванцева Галина Владимировна
18:15
19:00

Водное поло (8-14 лет)

Шаранов Рифкат Дамирович

Functional Training

Анастасия

Водное поло (8-14 лет)

Шаранов Рифкат Дамирович

Водное поло (8-14 лет)

Шаранов Рифкат Дамирович

Водное поло (8-14 лет)

Шаранов Рифкат Дамирович

Водное поло (8-14 лет)

Шаранов Рифкат Дамирович

АРТИСТИЧЕСКОЕ ПЛАВАНИЕ (вода)

Резванцева Галина Владимировна

Водное поло (8-14 лет)

Шаранов Рифкат Дамирович
19:30
19:45
20:00

Super Sculpt

Анастасия

Swimming

Елена

Functional Training

Анастасия